Podziękowania !

Pragnę przytoczyć kilka słów byłego mieszkańca Jelitowa:

 

„…przeglądam od czasu do czasu stronę Jelitowa i nic nowego na niej nie ma.

Rozumiem wszystko i dlatego przesyłam materiały do galerii.

Pragnę również poinformować że ostatnio jak byłem w okolicach Jelitowa to wprosiłem się do Jana Kaliny w Radłowie i nagrałem z nim wywiad na temat siłowni wiatrowych jakie były w latach 50 w Jelitowie.

Na razie nie mam czasu, ale zimą napewno zajmę się tymi wspomnieniami.

 

Pozdrawiam

Tadeusz Jany”

 

 

W tym miejscu pragną bardzo serdecznie podziękować Panu Tadeuszowi za bardzo duże zainteresowanie i zaangażowanie w sprawy informowania mieszkańców młodszej generacji o tym co kiedyś było w Jelitowie, a osobom dojrzałym  przypomina na pewno miłe chwile.

Choć od dawna już nie mieszka w Jelitowie nadal czuje się bardzo z nami wszystkimi związany.

 

Chciałbym również poinformować że zdjęcia które obiegły lotem błyskawicy cały Jelitów i rozpowszechniły się, i chyba nie przesadzę, w dziesiątkach sztuk są udostępnione bezpłatnie przez Pana Tadeusza.

 

Zdjęcia te można również obejrzeć w naszej galerii.

 

Mam nadzieje że Pan Tadeusz stanie się wzorem do naśladowania dla nas wszystkich, będziemy starali się aby Świat dowiedział się jak najwięcej o naszej małej ojczyźnie.

 

Mieszkańcy już niedługo będą mogli obejrzeć kolejne zdjęcia i materiały nadesłane przez pana Tadeusza. Uchylając rąbka tajemnicy będą to artykuły na temat walk zbrojnych na terenie naszej małej ojczyzny oraz Koła Gospodyń Wiejskich. Proszę jednocześnie o cierpliwość i pomoc w realizacji tych projektów.

 Jeszcze raz bardzo pragnę podziękować panu Tadeuszowi za całe serce włożone w upiększanie naszej strony oraz pielęgnowanie i nie dopuszczenie do zapomnienia historii Jelitowa.  

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Free Template by JoshsfsWeb.co.uk

Design provided by Free Web Templates - your source for free website templates